Forum o straży pożarnej.

Forum o straży pożarnej - dyskusje, codzienna praca strażaków.

Ogłoszenie

Zapraszam do rejestrowania się na forum o straży pożarnej.

#1 2009-04-22 16:41:40

Flux

Administrator

7975382
Skąd: Bolszewo
Zarejestrowany: 2009-04-22
Posty: 5

Poznajmy się

ja mam taki pomysł może niech osoby, które chcą się udzielać na forum niech napiszą coś o sobie

Ja zaczne

Mam na imię Damian mam 17 lat i mieszkam w Bolszewie woj. Pomorskie. Interesuje się przede wszystkim pożarnictwem ale też i ratownictwem medycznym. Jestem członkiem Grupy Społecznych Instruktorów Młodzieżowych Polskiego Czerwonego Krzyża w Wejherowie. Aktywnie uczestniczę w działaniach tejże grupy oraz rozwijam swoją wiedzę z zakresu udzielania Pierwszej Pomocy. Pozdrawiam


"Dobry ratownik to żywy ratownik"

Offline

 

#2 2009-04-22 16:49:27

19KochaS83

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-22
Posty: 6
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Mam na imię Jan i mam 25 lat. Mieszkam w Jeleniej Górze. Interesuję się pożarnictwem, ratownictwem medycznym, sportem, muzyką, motoryzacją oraz filmem. Pożarnictwo to jest moja pasja, ponieważ interesuję się tym od ładnych paru lat wstecz i posiadam odpowiednią wiedzę pożarniczą, którą cały czas powiększam. Nieco gorzej jest z ratownictwem medycznym, ale wiem, co i jak zrobić w przypadku udzielenia pierwszej pomocy medycznej.

To byłoby na tyle, jeśli chodzi o moją osobę i jeśli macie jakieś pytania to piszcie PW do mnie, a chętnie odpowiem na Wasze pytania.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoreal.pun.pl www.stalkerium.pun.pl www.poradnikrpg.pun.pl www.gamedb.pun.pl www.wawelberg.pun.pl